Zavolajte nám

Sťahovanie TITAN s.r.o.

Neváhajte a objednajte si služby našich profesionálov.

"Sťahovanie TITAN - Umenie sťahovať"

Našim cieľom je zabezpečiť kompletné sťahovanie v čo najkratšom termíne realizácie vrátane návrhov riešenia a všetkých činností súvisiacich so sťahovaním, dodávku baliaceho materiálu, kompletnú baliacu službu, montáž, samotný presun nábytku, upratanie vyprázdnených priestorov, rozmiestnenie nábytku v nových priestoroch.


Naša spoločnosť bola založená v roku 2011.

Vďaka ľudskému prístupu a rôznorodosti požiadaviek našich zákazníkov sa snažíme vyhovieť akejkoľvek požiadavke na 100%.

Našim cieľom je zabezpečiť kompletné sťahovanie v čo najkratšom termíne realizácie vrátane návrhov riešenia a všetkých činností súvisiacich so sťahovaním, dodávku baliaceho materiálu, kompletnú baliacu službu, montáž, samotný presun nábytku, upratanie vyprázdnených priestorov, rozmiestnenie nábytku v nových priestoroch.

Nestresujte sa sťahovaním

Uvedomujeme si, že sťahovanie je veľmi stresujúcou životnou situáciou. Je nutné myslieť na všetky drobností s tým spojené aby sa na nič nezabudlo, nič nepodceniť, nič nezabudnúť. Práve preto je tu naša spoločnosť. Nechajte všetky starosti spojené so sťahovaním na našich pleciach.
Naše dlhoročné skúsenosti a zručnosti sú garanciou, že na sťahovanie budete spomínať len ako na jednu z mnohých životných situácií. Náš tím tvoria dlhoroční vyškolení zamestnanci, ktorí svoju prácu berú maximálne vážne, aby spomienka na nás bola vždy príjemným pripomenutím dôležitého životného okamihu, akým sťahovanie bezpochyby je. Poskytujeme komplexné služby kvôli zvýšeniu komfortu našich zákazníkov. Každému sťahovaniu predchádza dôsledná príprava, necenenie, materiálové zabezpečenie. V prípade požiadavky zabezpečíme upratanie starých, príp. nových priestorov.

 • Prečo využiť Sťahovanie-TITAN?

  • Bezpečnosť je na prvom mieste. Aj keď tím našej spoločnosti tvoria skúsení profesionáli, ako jedna z mála firiem na trhu máme uzavreté vysoké poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri sťahovaní.
  • Rýchlosť je jedna z našich priorít, lebo si uvedomujeme, že každá minúta Vášho času je dôležitá.
  • Pohodlie môžete zažívať aj počas sťahovania, lebo my Vás radi zbavíme starostí, aby ste sa mohli venovať iným dôležitým veciam.
  • Ponúkame rôzne doplnkové služby aby mohlo sťahovanie prebehnúť komplexne a celý proces bol pre Vás jednoduchší.
  • Kvalitné služby sú u nás samozrejmosťou, počas celého procesu sa môžete spoľahnúť na tím profesionálov.

Sťahovanie nikdy nebolo rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie! Neváhajte a objednajte si služby našich profesionálov.

1. Objednávka

Dopredu nás informujte o všetkých sťahovaných predmetoch. Buď nám pripravíte podrobný zoznam sťahovaných predmetov alebo koordinátor sťahovania a vykoná obhliadku priamo na mieste sťahovania.

2. Balenie a demontáž

Váš nábytok a osobné veci presťahujeme s maximálnym dôrazom na bezpečnosť pri manipulácii s ním. Kvalitné zabalenie ušetrí množstvo miesta pri sťahovaní, ochráni predmety pred poškodením pri prevoze, uľahčí ich uskladnenie a následné rozbaľovanie.

3. Sťahovanie

Snažíme sa tým zabezpečiť čo najvyššiu efektivitu a plynulosť sťahovania, čo v konečnom dôsledku šetrí Vaše peniaze. Od objednávky až po dokončenie prác komunikujete iba s jednou osobou, ktorá pozná Vaše priania a potreby a zúčastňuje sa aj priamo sťahovania.

Sme Vám NONSTOP k dispozícii na telefónnom čísle: 0948 474 668

ELIT MOVING TEAM

ELIT MOVING TEAM

Primárnym cieľom je sťahovanie do zahraničia a zo zahraničia na Slovensko.

Čitať viac
© Sťahovanie TITAN 2016 - All rights reserved. Created by Divis Design